VC Link Sp. z o.o. | Technologie dla przemysłu

VC link jest funduszem inwestycyjnym typu venture capital, inwestującym w nowoczesne technologie.We invest in new ICT solutions


We invest in new materials


We invest in new ICT solutions


We invest in new technologies for industries
-
Why is it worth it?
-
Strategy
-
What do we offer?
-
Our team
-
-
-
Latest investments
-
-
Brimmu – breathe & move

Inteligenta osłona dla wózków dziecięcych, która oczyszcza powietrze ze smogu, alergenów, bakterii i wirusów, a następnie dostarcza je do środka wózka.


przejdź do strony
Apan Instruments

Innowacyjne źródło plazmy wykorzystywane w spektrometrii, które pozwoli na 10x zredukowanie kosztów eksploatacji przy zapewnieniu bardzo wysokiej rozdzielczości i czułości pomiaru

InnerWeb

Zwiększenie efektywności prac oraz wykrywanie sytuacji zagrożenia na zakładach produkcyjnych poprzez obserwację pracowników i narzędzi będących w ruchu przy wykorzystaniu technologii Bluetooth Low Energy.


przejdź do strony
3DBistro

Rozwój niskoseryjnego cyklicznej produkcji w druku 3D przy zastosowaniu techniki SLS oraz rozwój franczyzy technologicznej pozwalającej na przemysłową produkcję części w druku 3D u rozproszonej sieci dostawców.


przejdź do strony
Walta

Opracowanie i wdrożenie innowacyjnego elementu montażowego, który będzie wykorzystywany w procesie klejenia szyb samochodowych, co pozwoli na znaczące przyśpieszenie procesu montażu.

En Béton

Wdrożenie technologii druku cyfrowego i grawerowania na mieszankach betonowych, która nie degraduje wydruku i nie zmienia struktury samego betonu. Projekt celuje w zagospodarowanie niszy produktów z betonu o wysokiej wytrzymałości oraz wysokiej jakości, na których ponadto będzie możliwość wykonania druku cyfrowego i grawerowania.


przejdź do strony
-
Send a project
-
Contact
-
VC Link Sp. z o.o. | Privacy policy
Copyrights © | vclink.pl
Fund is a beneficiary of Bridge Alfa program which is carried out by Narodowe Centrum Badań i Rozwoju within the operational program Inteligentny Rozwój 2014-2020, co-invested with financing from European Fund of Regional Development.

• Financing: PLN 40 mln
• Fund’s capitalization: PLN 50 mln
- -
Send a message If you want to contact us, fill out the form or send a message - office@vclink.pl
Twoja wiadomość*
Privacy policy - czytaj więcej
▸ Wyślij wiadomość ▸ Powróć do strony